+90 224 4436343
info@irob.com.tr

2008 yılında Bursa’da kurulan iROB, Türkiye pazarında gelişmekte olan dahili lojistik sistemleri için AGV (otomatik Yönlendirmeli Araç)’lar ve montaj, test, tutma-bırakma, kontrol ve kamera kontrollü otomasyon sistemleri için hızlı, hassas robotlar, var olan endüstriyel robotlar için verimliliği arttırıcı ürünler ve hizmetler sunan, ürün mühendisliği ve kaliteli hizmet konularına odaklanmış bir firmadır.
Otomotiv ve Yan Sanayi pazarında robotlu otomasyon sistemleri ve satış sonrası hizmetler konusunda başarılı projelere imza atmış olan iROB, diğer sektörlerde de montaj, test, kontrol uygulamalarında aynı başarıyı yakalamayı hedeflerken, LUTZ, RSP, UNITRONICS firmalar ile hizmette olan robot sistemlerine yönelik verimlilik arttırıcı ürün ve çözümlerle beraber kendi ürettiği AGV (otomatik Yönlendirmeli Araç)’ları da pazara sunmaktadır.
iROB, müşterilerine katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri en hızlı ve en iyi hizmet anlayışı ile sunmaktadır.

Logomuz; ortak akıl ile biraraya gelen ve yeniliklerin öncüsü olan yetenekli insanların geleceğe yönelik sürdürülebilir robotik teknolojileri geliştirme arzusunu ifade etmektedir. Biz, her zaman “Teknoloji İnsansız Olmaz” mottosu ile hareket ediyor ve teknolojiden önce insana değer veriyoruz.
Logomuzda yer alan “i” harfinin de “ROB – Robotik” kelimesinden önce gelmesinin en büyük sebebi de bundan kaynaklıdır. Teknoloji insansız olmaz! Teknoloji insanlar için vardır.

MOTTOMUZ

SERTİFİKALARIMIZ